logo

YILDIZ BASKETBOL TAKIMI İLK YARIYI LİDER KAPATTI

Kdz.Ereğli Belediyespor Yıldız Erkek Basketbol takımının, İl şampiyonasında oynadığı 4 karşılaşmayı da kazanarak ilk yarıyı yenilgisiz lider tamamladığı bildirildi.

 

Kdz.Ereğli Belediyesi Basın Danışmanlığından edinilen bilgiye göre; Kdz. Ereğli Belediyespor Yıldız Erkek Basketbol takımı, 2014-2015 sezonu İl şampiyonasında oynadığı 4 karşılaşmayı da kazanarak ilk yarıyı yenilgisiz lider tamamladı.

Türkiye Basketbol Federasyonu alt yapı yerel ligler koordinatörlüğünün 2014-2015 sezonu programında yer alan Yıldız Erkekler Zonguldak İl şampiyonasında ilk yarı tamamlandı.                                                                                                                                        Sezona 94-32’lik Sanat Teknikspor galibiyeti ile başlayan Ereğli Belediyespor,  ikinci maçta Zonguldak Belediyespor’u 49-47, 3.hafta maçında Demir çelikspor’u 61-55 ve son olarak Çelikellilerspor kulübünü 66-54’lük skorla mağlup etti. 4 maçını da kazanan Ereğli Belediyespor, ikinci yarı hazırlıklarına da ara vermeden başladı.

Antrenör Levent Ekici ; ”Hedefimiz önce Zonguldak’ta şampiyon olmak, ardından ilimizi en iyi şekilde temsil etmek. Sporcularıma güveniyorum. Bizleri destekleyenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Share
1061 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?