logo

YIĞILCA’DA ‘AKSA/DERGAZ HİZMET NOKTASI’ AÇILDI

  • Düzce’nin, Yığılca ilçesinde Doğalgaz abonelik ve diğer işlemelerin sürdürülmesi için Aksa /Dergaz Hizmet Noktası Bürosu açıldı. 

Doğalgaz çalışmalarının tamamlanması ile birlikte Aksa/Dergaz hizmet merkezi Düzce’nin Yığılca ilçesinde açıldı. Açılışla birlikte doğalgaz abonelik işlemleri de resmi olarak Yığılca’da başlamış oldu.

İLK ABONE BAŞKAN YİĞİT OLDU

İlçede ilk doğalgaz aboneliğini almak Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’e nasip oldu. Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, ilçeye doğalgaz getirilme çalışmalarında sona gelindiğini hatırlatarak, ; “Bundan kısa bir zaman önce doğalgazın ilçemize verilmesi sebebiyle bir tören yapmıştık. Bugün de burada bulunarak Yığılcamızın ilk doğalgaz abonesi olmuş olduk. Doğalgaz hizmetinin gelmesiyle ilçemiz adına bir milat olmuş oluyor. Dergaz abone merkezimizin ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Gazımızın ilçemize gelmesi noktasında emek sarfeden başta Bilim Sanayi ve Teknoloji Eski Bakanımız Dr. Faruk Özlü Bey’e, Milletvekillerimize, İl Başkanımıza, Dergaz’ın yöneticilerine, Bölge Müdürümüz Ender Bey’e teşekkür ediyorum. Bu güzellikleri yaşamak Yığılcamızın hakkı diye düşünüyorum. Yığılcamızın gelişmesi noktasında mega bir proje olduğuna inanıyorum. Halkımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.”dedi.

ONUR “ABONELERİMİZ GAZ KULLANIMINA BAŞLAYABİLİR”

Dergaz Bölge Müdürü Ender Onur’da yaptığı açıklamada; “Geçtiğimiz ay içerisinde Yığılca’da gaz arzını sağlamıştık. Bugün de Yığılca da abonelik işlemlerini başlatıyoruz. İlk abone olarak da Sayın Belediye Başkanımızın abonelik işlemlerini tamamladık. Bundan sonra Yığılca halkı gelip abonelik işlemlerini tamamlayarak gaz kullanımına başlayabilir. Doğalgaz tekrarda Yığılca için hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerinde bulundu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?

escort istanbul sikiş izle