logo

YAZICI, MÜSİAD TOPLANTISINI DEĞERLENDİRDİ

MÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu(Y.İ.K) Üyesi ve Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Faruk Yazıcı, geçen hafta sonu katıldığı MÜSİAD Y.İ.K. toplantısını gazetemize değerlendirdi.

m_b

Müstakil İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Yüksek İstişare Kurulu(Y.İ.K) Üyesi ve Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Faruk Yazıcı, geçen hafta sonu katıldığı MÜSİAD Y.İ.K. toplantısını gazetemize değerlendirdi.

Yazıcı kısa değerlendirmesinde, “20 Aralık tarihinde İstanbul’da başta Genel Başkanımız Sayın Nail Olpak olmak üzere en üst düzeyde katılımla gerçekleştiren MUSİAD Yüksek İstişare Kurulu Toplantısına katıldık. Burada hem bölgemizin, hem de ülkemizin ekonomik ve sosyal konularını ele aldık. Hem hükumet yetkilileri ile hem de MÜSİAD çevresinden çok faydalı diyaloglarda bulunduğumuz bu toplantıda MÜSİAD olarak şimdiye kadar neler yaptık, neler yapabiliriz anlamında  istişarelerde bulunduk. Ayrıca aynı gün içeresinde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla DEİK in genel kuruluna katıldık” dedi.

Yazıcı, MÜSİAD toplantısında kurulan diyalogların olumlu yansımalarının önümüzdeki dönemlerde bölgede hissedileceğini sözlerine ekledi.

Share
610 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?