logo

YAŞAR BALCI “HAZIRIM” DİYOR!

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Derneği Kdz.Ereğli Şube Başkanı Yaşar Balcı, Haber Hayat Yayıncılğı ziyaret ederek 2. yayın yıl dönümünü kutladı, başarılı yayınlar diledi. CHP’li Balcı, yaklaşan genel seçimler için “hazırım” mesajı vermeyi ihmal etmedi.

İÇ 1

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Derneği Kdz.Ereğli Şube Başkanı Yaşar Balcı, Haber Hayat Yayıncılğı ziyaret ederek İmtiyaz Sahibi, Doğan Gönüllü ile görüştü ve 2. yayın yıldönümü kutladı, başarılı yayınlar diledi.

“ZAMAN NE ÇABUK GEÇİYOR”

Sohbet şeklinde geçen görüşmede Balcı, gazetenin ilk kurulduğu günleri hatırladığını belirterek “zaman su gibi akıp geçiyor, daha dün ‘gazeteyi nasıl yapsam….’ diye düşünürken, bugün arkadaşlarınızla bir ekip halinde bir yoğunluk ve koşturma içindesiniz. Kısa sürede gazete ve internet siteniz Ereğli sosyoekonomik ve kültürel gündeminde hak ettiği yeri aldı. Başarılarınızın devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

BALCI HAZIRLIKLI 

İÇ 2Konu siyasete gelince Balcı, hiç tereddüt etmeden “elbette siyasete devam edeceğim” dedi. CHP önceki dönem ilçe başkanı ve Milletvekili aday adayı Balcı, Gönüllü’nün sorusu üzerine “geçenlerde radyo programında sordular milletvekili adayı olmak istediğimi açıkladım.” dedi. Balcı ayrıca, Ereğli’de dört isimle yapılan üye bazlı anketten birinci sırada çıktığını hatırlatarak, “ben de her Türk vatandaşı gibi demokratik hakkımı kullanacağım.  Önümüzdeki seçimler öncesinde çok önemli konjonktürel değişiklikler olacağına inanıyorum. 2015 yılı bir kırılma dönemi olacak ve halkımız Ak Parti iktidarının ülkeyi götürdüğü kötü gidişatına ‘dur’ diyecektir. CHP’nin açık ara oy artışını yakalayacağına inanıyorum.” diye konuştu.

Gönüllü de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti ve “CHP’ye gönülden ve samimi emek vermiş ender arkadaşlarımızdansınız. Elbette siyaset bir hizmet yarışıdır, öyle olmalıdır. Biz de bu demokrasi yarışında, halka hizmet yolunda size şimdiden başarılar diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Share
939 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?