logo

VEFA BÖYLE OLUR: ESKİ BAŞKANLARIN İSİMLERİNİ YAŞATACAKLAR

  • Yığılca Belediye Meclisince alınan ve örnek teşkil edebilecek karar neticesinde, daha önceki dönemlerde Yığılca Belediyesi’nde Belediye Başkanı olarak görev almış kişilerin isimleri Yığılca’nın sokaklarına verildi. 

Düzce’nin Yığılca İlçesi Belediye Meclisince alınan ve örnek teşkil edebilecek karar neticesinde, daha önceki dönemlerde Yığılca Belediyesi’nde Belediye Başkanı olarak görev almış kişilerin isimleri Yığılca’nın sokaklarına verildi.

Yığılca Belediye Meclisinin 05.12.2018 tarihli oturumunda alınan 39 sayılı komisyon kararı ile Pazar Sokak adı Şevket Yıldırım Sokak, Lale Sokak adı Hasan Çam Sokak, Gaziler Sokak adı Ali Kemal Sokak, Güngören
Küme Evleri ise artık Mert Sokak adı ile anılacak.

YİĞİT “MECLİSİMİZ VEFA ÖRNEĞİ SERGİLEDİ”

Alınan bu karar ile ilgili Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit yaptığı değerlendirmede; “Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarım ile birlikte aldığımız bu karar neticesinde Yığılca Belediyesi adına görev yapmış önemli büyüklerimizin adını bir anlamda yaşatmak istiyoruz. Onlar dönemlerinin koşullarında Yığılca adına önemli işlere imza atmışlardır.
Her birine ayrı ayrı ne kadar teşekkür etsek azdır. Bugün bizlerde onlara teşekkürümüzü bu şekilde sokaklarımıza isimlerini vererek sonsuza dek yaşatmak gayesiyle sunduk. Bir ahde vefa örneği sergileyen tüm meclis üyesi arkadaşlarımı da tebrik  ediyor ve ilçemiz adına teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerine yer verdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?

escort istanbul sikiş izle