logo

VALİ ÇINAR, KURUM ZİYARETLERİNE BELEDİYE’DEN BAŞLADI

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’ın Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i ziyaretinde ‘Karşılıklı olarak birlik beraberlik içinde çalışma isteği ve pozitif mesajlar’ öne çıktı.

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Vali Ahmet Çınar’ı daire müdürleri ile birlikte Belediye Binası önünde karşıladı.

AKDEMİR “BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ”

Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Vali Ahmet Çınar’ın iyi bir bürokrat olduğunu ifade ederek, “Sayın Valımızın bizleri ziyareti bizlerı onurlandırdı. Şahsımı ve belediye çalışanlarımızı da şereflendırdi. Sayın Valimiz devlet terbiyesını, vatan millet sevgisini edinmiş ve çalışanlarını cok iyi dinleyen bir bürokrat. Sayın Valimizin Zonguldak’a atanması dolayıyla memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde güzel çalışmalar yapacağımızı düşünüyorum. Kendisinden de destek bekliyorum.” şeklinde konuştu.

ÇINAR “ÖNEMLİ OLAN HİZMET…”

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar konuşmasına Başkan Akdemir’e teşekkür ederek başladı ve “Zonguldak’ta göreve başladık. İlgili kurumlarımızı da ziyaretlere başladık. İlk olarak belediyemizden başladık. Belediyemizin olması çok normal. Çünkü bu şehrin seçilmiş başkanı olarak hem de hizmet anlamında en büyük mahalli idarelerden biri belediyemizdir. Önemli olan bizim iyi niyetimiz ile Zonguldak’a hizmet etmektir. Koordinasyon da bir o kadar önem arz ediyor. Beni bütün idare birimleri ve müdür arkadaşlar ile karşıladılar. Çiçeğimi verdiler. Son derece şık bir karşılama oldu. Teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Share
284 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?