logo

TETİKER, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I ZİYARET ETTİ

Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Yaşar Tetiker’in, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’ne bağlı 365 oda ve borsa başkanı ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ettiği bildirildi.

 

Kdz.Ereğli TSO’dan yapılan açıklamaya göre; TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında 81 il ve 160 ilçeden gelen 365 Oda ve Borsa Başkanı ile birlikte 12 Aralık Cuma günü birliğin genel merkez binasında istişare toplantısı düzenlendi. Oda Başkanlarının görüş ve fikirlerinin masaya yatırıldığı toplantının ardından aynı gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.​Gerçekleştirilen ziyarete Kdz.Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker de katıldı.

Hisarcıklıoğlu, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada “Hayırlı olsun ziyaretiyle beraber, Sayın Cumhurbaşkanımızla ekonomik meseleler hakkında istişarelerde bulunduk. Görüşlerimizi aktarabilme fırsatını bulduk. Sayın Cumhurbaşkanımızın yaklaşımından ev sahipliğinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Share
405 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?