logo

KGD BİLGİ PAYLAŞIM TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD)’nin gazetecilere yönelik ‘bilgi paylaşım toplantısı’ düzenlediği bildirildi. 

Edinilen bilgiye göre; KGD’nin geçtiğimiz senelerde başlattığı gazetecilere yönelik ‘bilgi paylaşım toplantısı’13 Aralık Cumartesi günü  Belediye Kültür Merkezinde bulunan dernek binasında gerçekleştirildi. Anadolu Ajansı (AA) Zonguldak Müdürü Erdinç Aksoy’un bilgi ve tecrübelerini paylaştığı toplantı yaklaşık 1,5 saat sürdü.

Bilgi Paylaşım toplantısına KGD Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sav, Başkan Yardımcısı Mustafa Emen, Yönetim Kurulu üyesi Ender Yüksel ve gazeteciler katıldı.

AA Zonguldak Müdürü Erdinç Aksoy’un konuşmacı olarak katıldığı toplantıda gazetecilik konusunda yapılan ve yapılması gereken konular ele alınarak çok keyifli ve detaylı bilgiler sunuldu. Tecrübeli gazeteciler tecrübelerini anlatırken, mesleğe yeni başlayan genç gazeteciler de sorular sorarak geniş bilgiler edinmeye çalıştı. Aksoy’un bilgi ve tecrübelerini anlattığı paylaşım toplantısında zaman zaman esprili konuşmalar da yapıldı, gazeteciler toplantıdan oldukça memnun olarak ayrıldı.

KGD Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sav, “Bilgi paylaşım” toplantısının her hafta yeni bir konukla devam edileceğini belirterek, “Gazetecilerin tecrübelerini paylaşmaları büyük bir imkan. Sahada yaşanan tecrübeler gelişmemiz için çok önemli. Daha önce gazeteci büyüklerimiz Namık Aşçı ve Cevdet Akgün toplantımızda bilgilerini paylaşmıştı. Bu döneme AA Zonguldak Müdürü Erdinç Aksoy arkadaşımızla başladık. Bu tür toplantılarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

Share
359 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?