logo

İLÇE JANDARMA KOMUTANI TUFAN, EREĞLİ TSO’YU ZİYARET ETTİ

Kdz.Ereğli İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Gökhan Tufan, Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Kdz.Ereğli İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Gökhan Tufan, 9 Aralık Salı günü Kdz.Ereğli TSO’yu ziyaret etti. Ziyarette Kdz.Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sertan Yalçın, Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Çivici ve Selçuk İnceoğlu ile oda genel sekreteri Gündüz Acar hazır bulundu.

Sohbet ortamında geçen ziyarette TSO Başkanı Tetiker,”Türk Silahlı Kuvvetleri ile halk kucaklaşmış ve Ülkemiz çok daha büyük bir değer haline gelmiştir. Bütünü ile değerlerimiz geleceğimizin teminatı olarak görülmelidir” dedi. Tetiker, bir süre daha Tufan’a oda tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İlçe Jandarma Komutanı Tufan da, görevlerinin ilçedeki can ve mal güvenliğini sağlamak olduğunu belirterek, sorumlu bulundukları sahalarda gece gündüz çalıştıklarını söyledi. Tufan, Ereğli’ye fayda sağlayacak çalışmalarda halkla ve sivil toplum örgütleriyle ortak hareket etmenin önemine dikkat çekerek, kendi adlarına üzerlerine düşen her noktada ortak hareket etmeye hazır olduklarını söyledi.

Yaklaşık bir saat süren ziyarette ilçe ekonomisi ve asayiş konularında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Share
452 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?