logo

HALİL SERDAR ERTAN, YAZILARI İLE HABER HAYAT’TA

Erdemir Emeklisi Mühendis Halil Serdar Ertan, yazıları ile Haber Hayat’ta 

halilertan

1985 yılında Erdemir’de çeşitli ünitelerde ve ünvanlarda çalıştıktan sonra 2014 yılında emekli olan Halil Serdar Ertan, derleme ve makaleleri ile Haber Hayat yazı ailesine katıldı.

Ertan’ın “FIRINCI HALİL AĞA’NIN TORUNU OLARAK…” başlıklı ilk yazısı, İş’te Haber Hayat Gazetenizin 15-30 Aralık sayısında ve eşzamanlı olarak www. haberhayat.net sitemizde köşe yazarları bölümünde yayınlanacak.

Halil Serdar Ertankimdir? 

1959 Yılında Aksaray’da doğdu. İlkokulu Kdz. Ereğli Alemdar İlkokulu ve Orta okulu Kdz Ereğli Lisesi Orta kısımında bitirdi. Lise tahsilini Aksaray Lisesinde tamamladıktan sonra 1976 yılında KTÜ Elektronik Bölümünde başladığı Üniversite tahsilini bitirerek 1982 yılında Ankara’da Bayındırlık Bakanlığı DLH Genel Müdürlüğü’nde çalışmaya başladı. Askerlik hizmetini tamamladıktan sonra 1985 yılında Erdemirde mühendis olarak çalışma hayatına devam etti. Erdemirde çeşitli ünitelerde ve ünvanlarda çalıştıktan sonra 2014 yılında emekli oldu. Evli ve iki çocuk babası olan Halil Serdar Ertan ingilizce bilmektedir.

Share
971 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?