logo

FAZLI ERDOĞAN BAŞVURUDA BULUNMADI AMA…!

  • Mart 2019 Yerel Yönetimler Seçimlerinde Adı Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığı için kulislerde adı geçen isimlerden Fazlı Erdoğan, Gazetemizden Doğan Gönüllü’ye konuştu. 

Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığı seçimlerine yönelik resmi bir başvurusu olup olmadığı konusunda Erdoğan,  “Bu konuyla ilgili resmî bir başvurum yok. Zaten partimizin bu konudaki temel ilkeleri doğrultusunda takdir neyse o olur. Ben bir yorum yapamıyorum.” dedi.

“BU AŞAMADA FAKLI BİR YORUM YOK!” 

İşleri nedeni ile şehir dışında bulunan ve TBMM Eski Başkanı Köksal Toptan’ın Annesi Saadet Toptan’ın cenazesine katılmak için 3 Aralık’ta Zonguldak”ta olacağını belirten Erdoğan, Yerel seçimlere yönelik Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığı için kulislerde isminin de geçtiğinin sorulması üzerine telefonda bilgi verdi. Erdoğan yaptığı kısa değerlendirmesinde,  “Herkes Ereğli’ye sahip çıkmak için kendi düşünceleriyle bu işe sahip çıkmış. Ben herkese teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Herkes Ereğli’nin geleceği için elini taşın altına koymuş durumda. Ereğli hepsi için ne kadar önemliyse benim için de o kadar kıymetli ve özeldir. Artık takdir, nasip, kısmet neyse o olur. Şu aşamada farklı bir yorum yapma şansım yok. Ereğli’mizin, Zonguldak’ımızın, ülkemizin geleceği için yerel seçimlerin herkese ve ülkeme hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

TOPTAN’A BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Erdoğan, sözlerinin sonunda; TBMM Eski Başkanı ve Kamu Çalışanları Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan’ın vefat eden annesi Saadet Toptan’a Allah’tan Rahmet, başta Köksal Toptan olmak üzere tüm ailesine başsağlığı ve sabırlar diledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?

#

FAZLI ERDOĞAN BAŞVURUDA BULUNMADI AMA…!” için 1 yorum

  1. Ereğli’li : diyor ki:

    Gerçekten Ereğli için çok hayırlı olur aday olursa. Fazlı hocam siz Ereğli’ye çok hayırlı bir başkan olursunuz. Akpli değilim ama oyum size.