logo

EREĞLİ’DE SÜSLÜ PENCERELER YARIŞACAK

Kdz.Ereğli Belediyesi tarafından “Süslü Pencerem” isimli pencere süsleme yarışması düzenleneceği öğrenildi. 

süslü

Öğrenilen bilgiye göre; Kdz.Ereğli Belediyesi tarafından 8-19 Aralık 2014 tarihleri arasında “Süslü Pencerem” isimli pencere süsleme yarışması düzenlenecek.

Yaşanılan çevreye sahip çıkma ve güzelleştirme konulu, ödüllü yarışmanın Jüri Başkanlığını Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Op.Dr. Hüseyin Uysal,  Juri üyeliklerini ise; Mimar, Peyzaj mimarı, Şehir ve bölge plancıları ve ressamlardan oluşan; Esra Alpago, Yasemin Gültekin, Güzin Örmeci, Elif Işık, Serkan Bozdağ, Cemil Baykal yapacak.

Yarışmaya başvurmak isteyenlerin başvurularını 19 Aralık Cuma gününe kadar Kdz.Ereğli Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğüne şahsen yapması gerekecek. Katılımcılar yarışmaya balkon ve pencerelerinin kendileri veya ilgili belediye personeli tarafından çekilmiş görüntüleriyle katılacaklar.

Başvurular 22-24 Aralık  tarihleri arasında Juri üyeleri tarafından değerlendirilerek dereceye giren balkon ve pencereler belirlenecek. Yarışma sonucunda birinciye 3 çeyrek altın, ikinciye 2 çeyrek altın, üçüncüye ise 1 çeyrek altın hediye edilecek.

süsiç

Share
903 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?