logo

EMRULLAH ERDOĞAN’I DA, ADAYLIK HEYECANI SARDI!

Kdz. Ereğli’de mali müşavirlik yapan Ak Partili Emrullah Erdoğan’ı, Alaplı Belediye Başkanlığı için “adaylık heyecanı” sardı!

HAS partiden Zonguldak 24.Dönem milletvekili adayı olup, HAS partinin kapatılması üzerine Ak Parti’ye geçen, Kdz.Ereğli’de mali müşavirlik yapan Emrullah Erdoğan’ı Alaplı belediye başkanlığı için aday adaylığı heyecanı sardı. Ak Parti’nin seçim sürecine ilişkin takvimini açıklaması üzerine vakit geçirmeden harekete geçen ve sosyal paylaşım sitesine 16 Eylül Pazartesi günüönce yeni eğitim öğretim döneminin başlaması ile ilgili “Bu gün yine telaşeli ve güzel bir gün.2013-2014 Eğitim ve öğretim yılının başlangıcı.Tüm öğretmen-öğrenci ve velilerimize hayırlı uğurlu ve başarılı olmasını dilerim.Selam ve sevgilerimi sunuyorum.” mesajını yazan ve devamında “Bende kendimle ilgili ve hayırlı olacağını düşündüğüm bir olayı gerçekleştirmek için yola çıkıyorum. Dostlarım bana hayırlı dualarınızı esirgemeyiniz. Herşeyin hayırlara vesile olmasını dilerim.” mesajı bırakıp birkaç günlüğüne şehir dışına giden Erdoğan, partisinden memleketi Alaplı için belediye başkanlığı adaylığını düşünüyor.

Konu ile ilgili Erdoğan’ın resmi bir açıklama yapmaması, “işin sağlama alınmasını bekliyor” yorumlarına neden olurken, Erdoğan’ın kamuoyuna açıklama yapması bekleniyor.

Share
2898 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?