logo

EREĞLİ DSP, CHP’NİN 90. YILINI KUTLADI

Demokratik Sol Parti (DSP) Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Timur, beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte  CHP’nin 90. Yıldönümü hasebiyle Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Hayrettin Kartal’ı ziyaret etti.

DSP Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Timur, beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte 13 Eylül Cuma günü CHP’nin 90. Yıldönümü hasebiyle Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Hayrettin Kartal’ı ziyaret etti.

Burada konuşan Timur, Cumhuriyet Halk Partisi’nin 90. Kuruluş yıldönümünü kutlamak için geldiklerini söyledi ve “Cumhuriyet Halk Partisi, bize nüfus kağıdını veren bir parti, T.C.’yi veren bir parti. Cumhuriyet Halk Partisi anlatılmaz. Türkiye Cumhuriyeti’nin mihenk taşlarından bir tanesi. İnşallah cumhuriyetle birlikte uzun yıllar daha yaşar. “ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Kartal ise, “Demokratik Sol Parti’nin dost ve kardeş bir parti olduğuna inanıyoruz. Çünkü Cumhuriyet Halk Partisi ile büyük ölçüde aynı amaçta aynı idealler doğrultusunda mücadele ediyor. O nedenle biz Demokratik Sol Parti’yi dost ve kardeş bir parti olarak görüyoruz. Kdz.Ereğli İlçe Başkanı ve yönetici arkadaşlarımızın Cumhuriyet Halk Partisi’nin 90.yıl dönümü coşkusunu bizlerle paylaşmak için partimizi ziyaret etmelerinden son derece mutluyuz. Sevgili başkanın dileklerine yürekten teşekkür ediyorum. “ diye konuştu.

Share
861 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?