logo

CHP’DEN KDZ.EREĞLİ BELEDİYE MECLİSİNE ADAY OLANLARIN LİSTESİ

ÖNDERCHP Kdz.Ereğli belediye meclis üyeliği için aday başvurusu yapanların listesini Önder Gazetesi Yayınladı.

Basına ve partililere açıklanmayan belediye meclis aday adaylarının listesini Önder Gazetesi ele geçirdi.  18 Şubat tarihinde seçim kuruluna verilecek 28 artı 3 kontenjan sıralamasına girmek isteyen CHP’lilerin listesi şöyle:

 

1-      Ertan Acur                                  Kdz. Ereğli          1971

2-      Hayrettin Akbaba                    Kdz. Ereğli          1965

3-      E. Burcu Akın                             Düzce                1978

4-      Metin Akman                              Ankara               1978

5-      Azade Akman                             Kdz. Ereğli          1965

6-      Murat Akyüz                               Kdz. Ereğli          1969

7-      Çetin Alkan                                 Zonguldak           1954

8-      Sevdakar Aras                             Kars                   1964

9-      Ali Arıkan                                    Kdz. Ereğli          1960

10-   Sadettin Arslan                             Kdz. Ereğli          1982

11-   Mürşide Ateş                                Kdz. Ereğli          1956

12-   Adil Ateş                                      Kdz. Ereğli          1974

13-   Kenan Ayan                                  Karabük              1956

14-   Mustafa Başhan                            Mudurnu              1955

15-   Gönül Çelik                                   Adana                 1959

16-   Fehmi Çetin                                  Kdz. Ereğli           1962

17-   Turan Çınar                                   Kdz. Ereğli           1957

18-   Erol Çivici                                     Kdz. Ereğli           1971

19-   Şemsettin Çobanoğlu                    Kdz. Ereğli           1956

20-   Asiye Demir                                  Trabzon               1961

21-   Güven Demir                                 Ardahan               1973

22-   Güler Demiroğlu                            Kdz. Ereğli           1946

23-   Muhittin Dikmen                            Kdz. Ereğli           1966

24-   Nilgün Efes                                   Kayseri                1957

25-   Özgür Erdoğan                              Kdz. Ereğli           1978

26-   Fikret Fota                                    Kdz. Ereğli           1956

27-   Çetin Günçe                                  Kars                    1963

28-   Atanur Işık                                     Ardahan               1964

29-   Fehmi Karaarslan                          Kdz. Ereğli            1953

30-   Burak Karaarslan                           Kdz. Ereğli           1986

31-   Özlem Kölemenoğlu                       Trabzon               1968

32-   İrfan Kömürcü                                Gümüşhane         1970

33-   E. Nalan Köseoğlu Selvi                 Niğde                   1968

34-   Mustafa Kuru                                 Kdz. Ereğli           1974

35-   Cumhur Nalcı                                Kdz. Ereğli           1972

36-   Ş. Sertan Ocakcı                           Kdz. Ereğli           1973

37-   Nur Oğuz                                      Kdz. Ereğli           1956

38-   Burhanettin Okar                            Kars                    1937

39-   Fahrettin Oral                                Kdz. Ereğli           1956

40-   İlker Öncel                                    Kdz. Ereğli           1947

41-   Şenel Özdemir                              Kdz. Ereğli           1964

42-   Kemal Özer                                  Ankara                 1958

43-   Mustafa Özkan                             Artvin                    1966

44-   Coşkun Öztürk                             Kdz. Ereğli            1971

45-   Özkan Özyağcı                            Kdz. Ereğli            1954

46-   Yılmaz Partlak                             Düzce                   1970

47-   Nezahat Sercan                           Denizli                  1962

48-   Süleyman Sarımsak                    Trabzon                 1960

49-   Altan Şahinler                              Trabzon                1962

50-   Bilgin Tomakin                            Kdz. Ereğli            1972

51-   Naciye Tozkoparan                      Kdz. Ereğli           1960

52-   Gökhan Ünlü                               Kdz. Ereğli           1984

53-   Erkan Yalçın                               Kdz. Ereğli           1978

54-   Canan Yaldız                              Kdz. Ereğli           1968

55-   Meryem Yazgan                         Karabük               1960

56-   Arzu Yazıcı                                Eskişehir             1971

57-   Suat Yazıcı                                Rize                    1948

58-   Sibel Yıldız                                Kdz. Ereğli           1969

59-   Selime Yılmaz                           Ordu                    1965

60-   Çetin Yiğit                                 Kdz. Ereğli           1971

Bu arada Genel Merkeze başvurduğu söylenen isimler arasındaki, Bilgin Güven, Hülya Aktop, veCelal Tatar bu iddiaları doğrulamadılar. Genel Merkeze Sami Yılmaz başvurduğunu doğruladı. Ayrıca, memurluktan istifa eden Belediyenin Başkan Yardımcılarından Nezih Anıl’da Genel Merkeze başvurarak belediye meclisine aday adayı oldu. KAYNAK : ÖNDER

HABER LİNKİ:http://www.ereglionder.com.tr/haber/chpde-4-kisi-direnebildi/52940/

Share
624 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ