logo

BU ZİYARETTE CHP KONUŞULDU!

Gazetemizin 2. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla kutlama ziyaretleri sürüyor.

 

1 Aralık 2012 tarihinde İş’te Haber Hayat adıyla yayın hayatına başlayan ve geçtiğimiz günlerde 2. yıldönümünü kutlayan gazetemize ziyaretler devam ediyor. Gazetemizi son olarak Aygün Marketler Grubu Koordinatörü Ufuk Erdoğan ve Erdemir Emeklisi Cengiz Özdemir birlikte ziyaret ederek 2. Yaşımızı kutladılar ve yeni yayın dönemimizde başarılar dilediler.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Doğan Gönüllü ile bir süre sohbet eden Erdoğan ve Özdemir, İş’te Haber Hayat’ın gazete ve internet portalını düzenli olarak takip ettiklerini söyleyerek, “genç bir ekiple önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. ‘Haber Hayat’ adıyla habercilik anlayışına farklı bir ufuk açarak ilkeli yayıncılık anlayışını layıkıyla sürdürüyorsunuz. Kuruluş yıldönümünüzü kutluyor ve daha uzun yıllar yayın hayatınızı sürdürmenizi diliyoruz.” dediler.

Haber Hayat’ın konukları Erdoğan ve Özdemir sadık birer CHP’li olunca, sohbette CHP’nin genel ve yerel politikaları ile yaklaşan milletvekilliği seçimlerinde “şehirde adı geçenler” oldu.

Share
454 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?