logo

ALİ ÇATAKLI “DENEYİM VE MESLEKİ BİRİKİMİNİZLE FARK YARATTINIZ”

Özel Utku Koleji Eğitim Kurumları yöneticileri, Haber Hayat Yayıncılığı ziyaret ederek gazetenin 2. yayın yıldönümünü pasta keserek kutladılar ve başarılar dilediler. Kurumun Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çataklı, İmtiyaz Sahibi Doğan Gönüllü’ye  “Yıllardır medya sektörüne emeği geçen bir gazeteci olarak Haber Hayat Gazetenizle sadece ilçemizde değil bölgede de fark yarattınız. Gerek tasarım, gerekse içerik olarak gazetenizi beğeni ile izliyoruz. İŞ’te Haber Hayat Gazetesi, gerçekten özgün ve kaliteli bir gazete” dedi.

 

Kdz.Ereğli’de “Bir öğretmenler kuruluşu” sloganı ile faaliyet gösteren Özel Utku Koleji Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çataklı ile Ortaokul Müdür Yardımcısı Varol Hızal ve İlkokul Müdür Yardımcısı Güvenç Özveren, Haber Hayat Yayıncılığı ziyaret ederek İmtiyaz Sahibi Doğan Gönüllü, Haber Sorumlusu Fahrettin Özaydın  ve Grafik Tasarım Sorumlusu Tuğba Yaman’ı tek tek kutlayarak “başarılar” dilediler.

DSC_0009ÇATAKLI “DENEYİM VE MESLEKİ BİRİKİM GAZETEYE YANSIYOR”

15 Aralık Pazartesi günü öğlen saatlerinde gerçekleşen ziyarette konuşan Çataklı, Gönüllü’nün deneyim ve mesleki birikimlerinin gazeteye yansıdığını vurgulayarak,“ Yıllardır medya sektörüne emeği geçen bir gazeteci olarak ekonomi temalı yayın yaptığınız İŞ’te Haber Hayat Gazetenizle sadece ilçemizde değil bölgede de fark yarattınız. Gerek tasarım, gerekse içerik olarak gazetenizi beğeni ile izliyoruz. İŞ’te Haber Hayat Gazetesi gerçekten özgün ve kaliteli bir gazete” dedi. Çataklı, gazetede emeği geçen personelle de tanışmak istediğini belirtip Özyadın ve Yaman’ı da tek tek kutladı ve  “Sizler genç yaşta başarılısınız, ileride daha da iyi işler çıkaracağınızdan eminiz “diyerek işlerinde kolaylıklar diledi.

EĞİTİME YATIRIM YAPMAK KOLAY DEĞİL

Üçlü daha sonra, eğitim sistemi ve bölgesel-yerel siyasi-sosyal ve ekonomik konular üzerine görüş alışverişi yaptı. Çataklı, devam eden yeni Eğitim kampüsünün bitme aşamasına geldiğini söyleyerek,  işin zorluğunun yanında Ereğli’de yatarım yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve “biz de, eğitim gibi hassas ve zor bir işi yapıyoruz ancak takım oyunu sayesinde bu zorlukların altından arkadaşlarımızla birlikte kalkıyoruz. Şimdi yeni hizmet binamızın inşaatının tamamlanması ve binaların iç dizaynı ile ilgileniyoruz. Örnek sınıf tefrişini yaptık. Yakın zamanda yeni binalarımızda eğitim-öğretim faaliyetlerimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Hızal ve Özveren de, özel okul yöneticisi olmanın verdiği sorumluluğun farkında olduklarını söylediler ve Gönüllü ile ekibi, tarafsız habercilik anlayışından dolayı kutladılar.

GÖNÜLLÜ “GAZETE BİZİM DEĞİL, HEPİMİZİN”

Haber Hayat Yayıncılık İmtiyaz Sahibi Doğan Gönüllü, Utku Koleji’nin hediyesi olan pastayı “hep birlikte nice yıllara” temennisi ile keserek konuklarına teşekkür etti ve “biz de size işbirliğiniz için teşekkür ederiz. Bu gazete bizim değil sizlerle birlikte tüm değerli halkımızın, birbirinden değerli okurların.  Biz de Haber Hayat ailesi olarak kaliteli eğitimin adresi Utku Eğitim Kurumları’na ve orada özveri ile görev yapan tüm çalışma arkadaşlarınıza başarılar dileriz” şeklinde konuştu.DSC_0005

Share
633 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?