logo

AK PARTİLİ BAŞKANLAR KIRŞEHİR’DE BULUŞUYOR

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Ak Parti 3. Bölge Belediye Başkanları Toplantısı’na katılmak üzere Kırşehir’e gitti. Başkan Uysal’ın Kırşehir’de bulunduğu süre zarfında belediye başkanlığına Belediye Başkan Yardımcısı Esra Alpago vekalet edecek. 

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı, belediyelerin verimliliğini ve etkinliği artırmak, belediyeler arasında bilgi ve tecrübe paylaşımını sağlamak, yerel yönetimlerin çalışmalarını usul ve esaslara uygunluğunu temin etmek ve medeniyet kavramına uygun şehircilik anlayışını paylaşmak üzere 3. Bölge Belediye Başkanları Toplantısını 3 Ocak 2015 Cumartesi günü Kırşehir’de gerçekleştirecek. Makissos Otel’de gerçekleşecek toplantıya Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Abdulhamit Gül katılacak.

VEKALET ALPAGO’DA

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Op. Dr. Hüseyin Uysal’ın da toplantıya katılmak üzere Kırşehir’e gittiği öğrenildi. Başkan Uysal’a şehir dışında bulunduğu süre zarfında Belediye Başkan Yardımcısı Esra Alpago vekalet edecek.

İL VE İLÇE BAŞKANLARI DA KATILACAK

Amasya, Ankara, Bartın, Çankırı, Çorum, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale, Kırşehir, Samsun, Sinop, Tokat ve Zonguldak Belediye Başkanlarının katılacağı toplantıya, aynı zamanda il ve ilçe teşkilat başkanları, gençlik kolları başkanları, kadın kolları, il genel meclisi başkan ve üyeleri, ilçe başkanları katılacak.

Share
778 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?