logo

1. İNOVASYON ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULACAK

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2014 yılında Batı Karadeniz Bölgesel İnovasyon Stratejisi ve Eylem Planı çalışmasını yürüttü.

BAKKA

BAKKA’nın resmi web sitesindeki habere göre,  BAKKA 2014 yılında Batı Karadeniz Bölgesel İnovasyon Stratejisi ve Eylem Planı çalışmasını yürüttü.

Bu kapsamda bölgede inovasyona yönelik farkındalığı arttırmak ve ilgili paydaşları inovasyona teşvik etmek amacıyla bu yıl bölgede ilk defa düzenlenen I. İnovasyon Ödülleri yarışmasına kurum/kuruluş, işletmeler ve STK’lar tarafından 4 dalda toplamda 36 başvuru alındı.

Bölgenin inovasyona teşvik edilmesi amacıyla Kamuda İnovasyon, Hizmet İnovasyonu, Toplumsal İnovasyon ve Ürün İnovasyonu kategorilerinde alınan başvurular, uzmanlar tarafından oluşturulan bir komisyon tarafından değerlendirildi. 30 Aralık 2014 tarihinde düzenlenecek olan 11. Kalkınma Kurulu toplantısında 4 dalda ödüller hak sahiplerine takdim edilecek. Toplantı yeri hususunda yeniden bilgilendirme yapılacak.

BAKKA 11. Kalkınma Kurulu toplantısına ve I. İnovasyon Ödülleri Törenine başvuru sahibi kurum/kuruluş ve işletmeler,  basın temsilcileri, Kalkınma kurulu üyeleri ve tüm ilgililer davet edildi.

Share
719 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?